UC Alpha DeltaPay (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Error
hi: त्रुटि

en: Result
hi: परिणाम

en: Successful
hi: सफल
