UC Alpha DeltaPay (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Currency
hu: Pénznem

en: Error
hu: Hiba

en: Result
hu: Eredmény

en: Successful
hu: Sikeres

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Currency Code
hu: Pénznem kódja

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Receiving new order notification for order !order_id.
hu: Rendelési értesítés a !order rendelésről.

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Vendor account number
hu: Fiókszám

en: Charge
hu: Terhelés
