UC Alpha DeltaPay (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Currency
id: Mata uang

en: Error
id: Kesalahan

en: Result
id: Hasil

en: Successful
id: Berhasil baik

en: Order complete
id: Pesanan sudah selesai

en: Credit card
id: Kartu kredit
