UC Alpha DeltaPay (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Currency
pt: Moeda

en: Error
pt: Erro

en: Result
pt: Resultado

en: Successful
pt: Com sucesso
