UC Alpha DeltaPay (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Currency
sv: Valuta

en: Error
sv: Fel

en: Result
sv: Resultat

en: Successful
sv: Lyckades

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sv: Får nytt meddelande för beställning: !order_id.

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Vendor account number
sv: Försäljarens kontonummer

en: Charge
sv: Debitering
