UC Alpha DeltaPay (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Currency
uk: Валюта

en: Error
uk: Помилка

en: Result
uk: Результат

en: Successful
uk: Прийняте

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Currency Code
uk: Код валюти

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Receiving new order notification for order !order_id.
uk: Отримання нових повідомлень для замовлення № !order_id.

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Vendor account number
uk: Номер облікового запису продавця

en: Charge
uk: Витрата

en: An error has occurred during payment. Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Відбулася помилка платежу. Будь ласка, зв'яжіться з нами для перевірки замовлення
