Ubercart Amazon Payments (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: view
ca: mostra

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Authorization
ca: Autorització

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ca: Les transaccions només es poden processar en una de les monedes llistades.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ca: Inicieu sessió i useu un compte Sandbox per a proves.

en: Payment action
ca: Acció de pagament

en: An unknown error occurred.
ca: Hi hagut un error desconegut.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
ca: ID de la transacció:<br />@txn_id
