Ubercart Amazon Payments (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (69 entries)

en: view
cs: zobrazit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Product count
cs: Počet produktů

en: Match
cs: Odpovídá

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Not checked
cs: Nezkontrolováno

en: Currency code
cs: Kód měny

en: No response
cs: Bez odezvy

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
cs: Transakce mohou být zpracovány pouze v jedné z uvedených měn.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
cs: Založte si účet Sandbox a použijte ho pro testování

en: Payment action
cs: Platební operace

en: Complete sale
cs: Dokončení prodeje

en: You must use a single line item on your site if you have any fees or discounts besides shipping and tax.
cs: Musíte na své stránce používat jednořádkové položky jestliže máte nějaké poplatky nebo slevy kromě dopravy a daně.

en: Submit the whole order as a single line item.
cs: Odeslat celou objednávku jako položku v jednom řádku.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
cs: Odeslat rozpoložkovanou objednávku ukazující každou položku zboží a popisek.

en: Prompt customer to include a shipping address.
cs: Upozornit zákazníka, aby zadal dodací adresu.

en: Require customer to provide a shipping address.
cs: Vyžadovat, aby zákazník zadal dodací adresu.

en: Works best with the first option above.
cs: Pracuje nejlépe s první volbou výše.

en: Sent address selection
cs: Poslat vybrané adresy

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
cs: Zobrazit v logu informace pro ladění okamžitých platební upozornění (Instant Payment Notifications).

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
cs: Přijetí IPN z URL pro objednávku @order_id. <pre>@debug</pre>

en: IPN attempted with invalid order ID.
cs: IPN se pokousil s nesprávným ID objednávky.

en: IPN transaction verified.
cs: IPN transakce ověřena.

en: IPN transaction ID has been processed before.
cs: ID IPN transakce už bylo ověřeno.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
cs: Zákazníkův pokus o platbu bankovním převodem selhal.

en: IPN transaction failed verification.
cs: IPN transakci se nepodařilo ověřit.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
cs: Nepodařilo se ověřit IPN transakci pro tuto objednávku.

en: All the address information matched.
cs: Všechny informace o adrese se shodují.

en: None of the address information matched; transaction declined.
cs: Žádný z údajů o adrese neodpovídají; převot zamítnut.

en: Part of the address information matched.
cs: Část adresy odpovídá.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
cs: Obchodník neposkytl AVS informace. Není zpracováno.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
cs: Adresa není ověřena, nebo vlastník neodpověděl. Služba není k dispozici.

en: No AVS response was obtained.
cs: Žádná AVS odpověď nebyla získána.

en: Address matched; postal code did not
cs: Adresa souhlasí, ale PSČ nesouhlasí

en: Nothing matched; transaction declined
cs: Nic nesouhlasí; převod zamýtnut.

en: Address and postal code matched
cs: Adresa a PSČ souhlasí.

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
cs: Není povoleno pro  MOTO převody; převod zamítnut.

en: Global unavailable
cs: Globálně nedostupné.

en: International unavailable
cs: Mezinárodně nedostupné.

en: Postal code matched; address did not
cs: PSČ souhlasí, adresa nesouhlasí

en: Retry for validation
cs: Ověřit znovu

en: Service not supported
cs: Služba není podporována.

en: An unknown error occurred.
cs: Vyskytla se neznámá chyba.

en: Matched
cs: Souhlasí

en: No match
cs: Nesouhlasí

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
cs: Obchodník neimplementoval CVV2 manipulaci kódu.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
cs: Obchodník zjistil že CVV2 se nenachází na kartě.

en: Service not available
cs: Služba je nedostupná

en: Unkown error
cs: Neznámá chyba

en: Not processed
cs: Nezpracováno

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
cs: Zákazník neposkytl potvrzenou dodací adresu podle vašich požadavků na adresu.

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
cs: Čeká na získání prostředků na autorizační nastavení.

en: eCheck has not yet cleared.
cs: eCheck ještě nebyl vyřízen.

en: You must manually accept or deny this international payment from your Account Overview.
cs: Tuto mezinárodní platbu musíte příjmout či odmítnout manuálně ze svého Přehledu účtu.

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
cs: Platbu v této měně musíte příjmout či odmítnout manuálně ze svého Přehledu účtu.

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
cs: Vaše e-mailová adresa zatím není registrována nebo ověřena.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
cs: Pro příjem plateb kreditní kartou musíte  změnit svůj účet na Business nebo Premier.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
cs: Dříve než přijmete platbu, musíte ověřit Váš účet.

en: The customer has initiated a chargeback.
cs: Zákazník zahájil vrácení transakce.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
cs: Zákazník zahájil záruku vrácení peněz.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
cs: Zákazník vyplnil stížnost k transakci.

en: You gave the customer a refund.
cs: Proběhlo vyplacení náhrady zákazníkovi.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
cs: ID transakce :<br>@txn_id

en: Cancel return URL
cs: Zrušit návratovou URL

en: Order @order_id at !store
cs: Objednáka @order_id v @store

en: Payment @txn_id for order @order_id did not equal the order total.
cs: Částka na platbě @txn_id za objednávku @order_id neodpovídá celkové ceně objednávky.
