Ubercart Amazon Payments (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: view
et: näita

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Not checked
et: Pole valitud

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: Submit the whole order as a single line item.
et: Saada kogu tellimus üherealise kirjena.
