Ubercart Amazon Payments (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: view
fa: مشاهده

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Product count
fa: تعداد محصول

en: Match
fa: مطابق است

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Currency code
fa: کد پول رایج

en: No response
fa: پاسخی دریافت نشد

en: Payment action
fa: عملیات پرداخت

en: Service not supported
fa: این سرویس پشتیبانی نمی‌شود

en: An unknown error occurred.
fa: یک خطای ناشناخته رخ داده است

en: No match
fa: مطابقت ندارد

en: Service not available
fa: این سرویس موجود نمی‌باشد

en: Unkown error
fa: خطای ناشناخته

en: Transaction ID:<br />@txn_id
fa: شناسه تراکنش:<br />@txn_id

en: Order @order_id at !store
fa: سفارش @order_id در فروشگاه !store

en: IPN attempted for non-existent order @order_id.
fa: درخواست IPN برای سفارش ناموجود @order_id.
