Ubercart Amazon Payments (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: view
gl: vista

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Product count
gl: @count suscriptores

en: Match
gl: Coincide

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Not checked
gl: non verificado

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: No response
gl: non hai captura de pantalla

en: An unknown error occurred.
gl: Ocorreu un erro descoñecido.

en: No match
gl: Non coincide

en: Service not available
gl: Servizo non dispoñíbel

en: Unkown error
gl: Erro descoñecido

en: Not processed
gl: Non procesado
