Ubercart Amazon Payments (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (69 entries)

en: view
lt: peržiūrėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Product count
lt: Prekių skaičius

en: Match
lt: Sutampa

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Not checked
lt: Nepatikrinta

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: No response
lt: Nėra atsakymo

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
lt: Sandoris gali būt atliktas tik nurodyta valiuta.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
lt: Prisijunkite prie Sandbox paskyros sistemos testavimui.

en: Payment action
lt: Mokėjimo veiksmas

en: Complete sale
lt: Užbaigtas paradvimas

en: You must use a single line item on your site if you have any fees or discounts besides shipping and tax.
lt: Turite naudoti vienos eilutės elementą jūsų svetainėje, jei turite mokėjimų ar nuolaidų be pristatymo ir mokesčių.

en: Submit the whole order as a single line item.
lt: Pateikti visą užsakymą viena eilute.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
lt: Pateikti atskiromis pozicijomis prekes ir jų aprašymą.

en: Prompt customer to include a shipping address.
lt: Klausti klientų įtraukti pristatymo adresą.

en: Require customer to provide a shipping address.
lt: Privaloma pateikti pristatymo adresą.

en: Works best with the first option above.
lt: Geriausiai veikia su pirmu pasirinkimu.

en: Sent address selection
lt: Siųsti adreso pasirinkimą

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
lt: Rodyti tikrinimo info Instant Payment Notifications.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
lt: Gaunamas IPN URL užsakymui @order_id. <pre>@debug</pre>

en: IPN attempted with invalid order ID.
lt: IPN bandymas su klaidingu užsakymo ID.

en: IPN transaction verified.
lt: IPN sandoris patvirtintas.

en: IPN transaction ID has been processed before.
lt: IPN sandorio ID jau buvo vykdomas.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
lt: Kliento mokėjimo bandymas  iš banko sąskaitą nepavyko.

en: IPN transaction failed verification.
lt: IPN sandorio nepavyko patvirtinti.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
lt: IPN sandoris nepraėjo patikrinimo šiam užsakymui.

en: All the address information matched.
lt: Visa adreso informacija sutampa.

en: None of the address information matched; transaction declined.
lt: Nei vienas adresas nesutapo; sandoris neįvyko.

en: Part of the address information matched.
lt: Dalis adreso informacijos sutapo.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
lt: Pardavėjas nepateikė AVS informacijos. Neįvykdyta.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
lt: Adresas nepatikrintas ar pirkėjas neatsako. Paslauga negalima.

en: No AVS response was obtained.
lt: AVS atsakas negautas.

en: Address matched; postal code did not
lt: Adresas sutapo; pašto kodas ne.

en: Nothing matched; transaction declined
lt: Nesutapo; sandoris nevykdomas.

en: Address and postal code matched
lt: Adresas ir pašto kodas sutapo

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
lt: Neleidžiami MOTO sandoriai; sandoris nevykdomas.

en: Global unavailable
lt: Globalus nepasiekiamas

en: International unavailable
lt: Tarptautinės nepasiekiamas

en: Postal code matched; address did not
lt: Pašto kodas sutapo; adresas ne

en: Retry for validation
lt: Tikrinimas kartojamas

en: Service not supported
lt: Paslapuga neteikima

en: An unknown error occurred.
lt: Nežinoma klaida įvyko.

en: Matched
lt: Sutapo

en: No match
lt: Nesutapo

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
lt: Pardavėjas nepateikė CVV2 kodo tikrinimo.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
lt: Pardavėjas nustatė, kad CVV2 nenurodytas ant kortelės.

en: Service not available
lt: Paslauga negalima

en: Unkown error
lt: Nežinoma klaida

en: Not processed
lt: Nevykdyta

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
lt: Klientas nepateikė patvirtinto pristatymo adreso per adresų nuostatas.

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
lt: Laukiama jūsųs surinkimo lėšų už jūsų leidimo parametrus.

en: eCheck has not yet cleared.
lt: eCheck dar neišgrynintas.

en: You must manually accept or deny this international payment from your Account Overview.
lt: Jūs turite rankiniu būdų priimti ar atmesti šį tarptautinį mokėjimą per jūsų Account Overview.

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
lt: Jūs turite rankiniu būdų priimti ar atmesti mokėjimą šia valiuta per jūsų Account Overview.

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
lt: Jūsų el. pašto adresas dar neužregistruotas ar patvirtintas.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
lt: Jūs turite atnaujinti savo paskyrą į Business ar Premier, kad gauti mokėjimu kreditine kortele.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
lt: Pirmiau turite patvirtinti savo paskyrą.

en: The customer has initiated a chargeback.
lt: Klientas iniciavo grąžinimą.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
lt: Klientas pasinaudojo pinigų grąžinimo garantiją.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
lt: Klientas pateikė skundą apie sandorį.

en: You gave the customer a refund.
lt: Jūs suteikėte klientui grąžinimą.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
lt: Sandorio ID:<br>@txn_id

en: Cancel return URL
lt: Grįžimo URL kai atšaukta

en: Order @order_id at !store
lt: Užsakymas @order_id iš !store
