Ubercart Amazon Payments (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (69 entries)

en: view
nl: weergeven

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Product count
nl: Aantal producten

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Not checked
nl: Niet gecontroleerd

en: Currency code
nl: Valutacode

en: No response
nl: Geen antwoord

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
nl: Transacties kunnen enkel in een van de getoonde valuta worden verwerkt.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
nl: Schrijf in voor de testomgeving en gebruik deze om te testen.

en: Payment action
nl: Betaal actie

en: Complete sale
nl: Aankoop afronden

en: You must use a single line item on your site if you have any fees or discounts besides shipping and tax.
nl: Gebruik een enkel regelitem voor toeslagen en kortingen anders dan verzending en belasting.

en: Submit the whole order as a single line item.
nl: Dien de gehele bestelling als een enkele regel (single line item) in.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
nl: Dien een bestelling in, waarbij elk product en de omschrijving ervan worden weergegeven.

en: Prompt customer to include a shipping address.
nl: Vraag klant om verzendadres in te vullen.

en: Require customer to provide a shipping address.
nl: Vereis dat klant een verzendadres invult.

en: Works best with the first option above.
nl: Werkt het beste met de eerste optie hierboven.

en: Sent address selection
nl: Verzonden adreskeuze

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
nl: Debug informatie voor Instant Payment Notifications in de log weergeven.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
nl: Ontvangen IPN op URL voor bestelling @order_id. <pre>@debug</pre>

en: IPN attempted with invalid order ID.
nl: IPN-poging met fout bestelling-ID.

en: IPN transaction verified.
nl: IPN transactie geverifieerd.

en: IPN transaction ID has been processed before.
nl: IPN-transactie-ID is al verwerkt.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
nl: De betaalpoging van een klant via bank is niet voltooid.

en: IPN transaction failed verification.
nl: IPN-transactie-verificatie niet gelukt.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
nl: Een IPN transactie voor deze bestelling kan niet geverifieerd worden.

en: All the address information matched.
nl: Alle adresgegevens komen overeen.

en: None of the address information matched; transaction declined.
nl: Geen van de adresgegevens komen overeen, transactie geweigerd.

en: Part of the address information matched.
nl: Niet alle adresgegevens komen overeen.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
nl: De verkoper heeft geen AVS informatie meegezonden. Niet verwerkt.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
nl: Adres is niet gecontroleerd, of de creditcard maatschappij gaf geen antwoord. Betaalservice niet beschikbaar.

en: No AVS response was obtained.
nl: Geen AVS-antwoord ontvangen.

en: Address matched; postal code did not
nl: Adres komt overeen behalve de postcode.

en: Nothing matched; transaction declined
nl: Geen overeenkomst; transactie geweigerd

en: Address and postal code matched
nl: Adres en postcode komen overeen

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
nl: Niet toegestaan voor MOTO-transacties; transactie geweigerd.

en: Global unavailable
nl: Global niet beschikbaar

en: International unavailable
nl: International  niet beschikbaar

en: Postal code matched; address did not
nl: Postcode komt overeen, adres niet

en: Retry for validation
nl: Probeer opnieuw voor validatie

en: Service not supported
nl: Dienst niet ondersteund

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Matched
nl: Komt overeen

en: No match
nl: Komt niet overeen

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
nl: De verkoper heeft geen CVV2 code-afhandeling geïmplementeerd.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
nl: De verkoper heeft opgemerkt dat een CVV2-code op uw creditcard ontbreekt.

en: Service not available
nl: Dienst niet beschikbaar.

en: Unkown error
nl: Onbekende fout

en: Not processed
nl: Niet verwerkt

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
nl: De klant heeft geen bevestigd verzendadres opgegeven zoals u heeft aangegeven in de instellingen.

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
nl: Wacht op u om de gelden te ontvangen zoals aangegeven in de autorisatie-instellingen.

en: eCheck has not yet cleared.
nl: eCheck is nog niet vrijgegeven.

en: You must manually accept or deny this international payment from your Account Overview.
nl: U moet deze internationale betaling handmatig accepteren of weigeren vanuit het Accountoverzicht

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
nl: U moet een betaling handmatig accepteren of weigeren vanuit het Accountoverzicht

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
nl: Uw e-mail adres is nog niet geregistreerd of bevestigd.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
nl: Waardeer uw account op naar Business of Premier om creditcard-betalingen te kunnen ontvangen.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
nl: Bevestig uw account om deze betaling te kunnen accepteren.

en: The customer has initiated a chargeback.
nl: De klant heeft terugbetaling aangevraagd.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
nl: De klant heeft een geld-terug-garantie geactiveerd.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
nl: De klant heeft een klacht ingediend over de transactie

en: You gave the customer a refund.
nl: U heeft de klant terugbetaald.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
nl: Transactie-ID:<br />@txn_id

en: Cancel return URL
nl: Annuleer terugkeer-URL

en: Order @order_id at !store
nl: Bestelling @order_id bij !store
