Ubercart Amazon Payments (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: view
pl: przeglądaj

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Match
pl: Pasuje

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Currency code
pl: Kod waluty

en: Service not available
pl: Usługa niedostępna

en: Unkown error
pl: Nieznany błąd
