Ubercart Amazon Payments (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: view
id: tampilan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Product count
id: Jumlah produk

en: Unavailable
id: Tidak tersedia

en: Currency code
id: Kode mata uang
