Ubercart Amazon Payments (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: view
is: skoða

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Currency code
is: Gjaldmiðilskóði

en: Thank you for your order! Amazon Payments will notify us once your payment has been processed.
is: Takk fyrir pöntunina! Amazon Payments mun láta okkur vita um leið og greiðslan hefur verið meðhöndluð.
