Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Language
bg: Език

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: German
bg: Немски

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца
