Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: German
bn: জার্মান
