Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Language
de: Sprache

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: German
de: Deutsch

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: Credit card
de: Kreditkarte
