Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: German
hr: Njemački
