Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Language
it: Lingua

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: German
it: Tedesco

en: Payment method title
it: TItolo metodo di pagamento

en: Merchant ID
it: ID negoziante

en: Credit card
it: Carta di credito
