Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Language
jv: Basa

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol
