Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್
