Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: German
mn: Герман
