Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்
