Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Language
te: భాష

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: German
te: జర్మన్
