Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: German
hi: जर्मन
