Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Language
sr: Језик

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: German
sr: немачки
