Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Description
af: Beskrywing

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: settings
af: verstellings

en: Unknown
af: Onbekend

en: Out of date
af: Nie opdatum nie

en: Save settings
af: Stoor verstellings
