Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
