Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: settings
ar: إعدادات

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Out of date
ar: قديم

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Australia
ar: أستراليا

en: Fixed
ar: ثابت
