Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Description
ast: Descripción

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Out of date
ast: Ensin anovar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
