Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: settings
be: налады

en: Unknown
be: Невядомы

en: Out of date
be: Састарэлы

en: API Key
be: Ключ API

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Australia
be: Аўстралія
