Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Description
bg: Описание

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Out of date
bg: Не актуализирано

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Small package
bg: Малък пакет
