Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Out of date
bn: মেয়াদোত্তীর্ণ

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
