Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Out of date
bs: Zastarjeo

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
