Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: settings
ca: paràmetres

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Out of date
ca: Desactualitzat

en: Volume
ca: Volum

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Australia
ca: Austràlia

en: Fixed
ca: Fixat

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Small package
ca: Paquet petit

en: conditions
ca: condicions

en: Country codes
ca: Codis de país
