Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
cy: Ailosod i rhagosodiadau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: settings
cy: gosodiadau

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Out of date
cy: Wedi dyddio

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Australia
cy: Awstralia
