Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: settings
da: indstillinger

en: Unknown
da: Ukendt

en: Out of date
da: Forældet

en: API Key
da: API-nøgle

en: Volume
da: Mængde

en: Ops
da: Operationer

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Defaults
da: Standarder

en: Australia
da: Australien

en: Fixed
da: Fast

en: Percentage
da: Procent

en: Small package
da: Lille pakke

en: Markup type
da: Opskrivningstype

en: conditions
da: betingelse

en: grams
da: gram
