Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Out of date
dz: དུས་ལས་ཡོལ་བ་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
