Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Description
el: Περιγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Out of date
el: Μη ενημερωμένο

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα
