Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Out of date
eo: Malĝisdata

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Australia
eo: Aŭstralio
