Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: settings
et: sätted

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Out of date
et: Aegunud

en: Volume
et: Maht

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Australia
et: Austraalia

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Small package
et: Väike pakk
