Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: settings
eu: ezarpenak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Out of date
eu: Dataz kanpo

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Defaults
eu: Lehenetsia
