Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: settings
fi: asetukset

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Out of date
fi: Ei ajan tasalla

en: Ops
fi: Toiminnot

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Unknown error
fi: Tuntematon virhe

en: Small package
fi: Pikkupaketti
