Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: settings
gl: opcións

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Out of date
gl: Obsoleto

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: Markup type
gl: mensaxes !type
