Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: settings
he: הגדרות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Out of date
he: לא מעודכן

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Fixed
he: קבוע

en: Small package
he: חבילה קטנה

en: grams
he: גרם
