Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: settings
hr: Postavke

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Out of date
hr: Zastarjelo

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti
