Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Description
is: Lýsing

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: settings
is: stillingar

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Out of date
is: Útrunnið

en: API Key
is: API Lykill

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Australia
is: Ástralía

en: Percentage
is: Prósenta
