Ubercart Australia Post Postage Assessment Calculator Shipping Module (7.x-1.0-b - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: Description
it: Descrizione

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: settings
it: impostazioni

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Out of date
it: Non aggiornato

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Fixed
it: Fisso

en: Percentage
it: Percentuale

en: Ubercart - fulfillment
it: Ubercart - esecuzione

en: Small package
it: Pacco piccolo

en: Markup type
it: Tipo marcatore

en: conditions
it: condizioni
